KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15904175
nr 1590 4175
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, man med bok. 75x60, oramad, lagad duk
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 15 januari 2024
kl 19:26:48
1.500 kr
1.600 kr
1.600 kr